Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Високих Технологій Альфа-Мед і Альфа-Мед Україна

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Введення
Варіанти застосування
Бізнес план
Рентабельність
Початкові інвестиції
Покупка в кредит
Додатковий сервіс
Виїзд представника
Дистриб'юторам
Співпраця
Шукаємо представників
Навчання
Ліцензування
Штат співробітників
     Адміністратор
Інтернет
Оплата і Доставка
Готовий бізнес
 

 

 

Штат співробітників

Оптимальний склад Вашого майбутнього колективу виглядає приблизно таким чином:

  1. Лікар – 2 людини, працюватимуть по змінах (1 і 2 зміни), або по цілим дням. Оскільки ми рекомендуємо брати лікарів, що ще працюють в державних медичних установах (поліклініки), бажано робота в 2 зміни. Та і врешті-решт у лікаря мають бути вихідні, лікар може захворіти і т.д. Завжди має бути можливість заміни.

  2. Адміністратор – 2 людини, тут бажано робота по днях, так легко буде контролювати касу та і з ходом роботи все частіше Вам буде необхідно, щоб в центрі знаходилися обидва адміністратори одночасно.

  3. Менеджер – 1 людина, цю роль може виконувати безпосередньо господар бізнесу, проте все ж рекомендуємо, щоб це була окрема людина. Основна роль менеджера – опрацювання спеціальних бізнес-схем роботи, пошук направлень співпраці. Всім цим схемам ми детально навчаємо. Менеджер при правильній роботі – це людина, яка на 100% постійно завантажена роботою.

  4. Інтернет-майстер (веб–дизайнер) – 1 людина. Також буде завантажений на багато тижнів вперед, якщо правильно поставите роботу. Без присутності у Вашому штаті цієї посади Ви не можете розраховувати на більш-менш серйозні перспективи.

  5. Кур'єр – 1 людина для початку, молодий парубок або дівчина, завідує рекламою.

Отже, оптимальний склад Вашої команди – без Вас мінімум 7 чоловік. Для кожної категорії співробітників ми пропонуємо різні режими, терміни навчання, і різний тип і об'єм інформації.

Кур'єра може навчити менеджер на місці, цю людину необов'язково вести на навчання, всі останні співробітники повинні проходити навчання терміном приблизно 1 тиждень.

Природно, за 1 тиждень з них неможливо зробити професіоналів, проте ми і не переслідуємо таку мету. Вони повинні побачити і зрозуміти структуру роботи, а довчитися цілком можна по літературі, яка кожному з них буде видана.

Спершу можна привести всього 1 лікаря і 1 адміністратора, останніх співробітників в принципі можна навчити на відстані, це звичайно не зовсім добре і правильно, проте у ряді випадків за бажання можна піти за цією схемою, все залежатиме від господаря бізнесу, тобто від Вас.

В принципі, Ви і лише Ви робитимете комплектацію штату своєї фірми, лише Вам вирішувати, скільки людей яких спеціальностей Вам треба. Просто тепер Ви маєте уявлення, до чого необхідно прагнути, тепер все залежить від Вас.

Вверх сторінки

  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені