Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Сеть медицинских клиник Альянс-д и Центр информационных технологий Альфамед

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
Про компанію
Питання
Сертифікати
Презентація

Медичне устаткування Сенситів Імаго
Здравствуйте, шановні відвідувачі!

Наша кампанія Альфамед Україна представляє медичне устаткування останнього покоління – АПК Сенситів Імаго.

Медичне обладнання Сенситів Імаго призначене для нєїнвазивного комплексного біорезонансного обстеження і лікування організму, а також для підбору лікування лікарськими препаратами.

Медичне обладнання Сенситів Імаго використовує абсолютно нову технологію при своїй роботі – nls – технологія - ця технологія заснована на тому факті, що кожен процес, який відбувається в організмі людини, кожне захворювання, кожен збудник захворювання - всі вони мають свій певний енергетичний спектр, який обов'язково необхідний для їх існування. Можна цей енергетичний спектр називати багатьма синонімами – «енергетична шкала» «електромагнітні коливання» «електромагнітний фон» і т.д.

При вивченні цього явища було встановлено, що однакові процеси у різних людей мають схожі показники електромагнітного фону, і досить виміряти у однієї людини показник якогось захворювання, щоб з упевненістю говорити, що цей показник, загалом, властивий цьому захворюванню..

В результаті вимірів в базу даних медичного обладнання Сенситів Імаго внесені зразки електромагнітних спектрів всіх відомих фізіологічних (нормальних) і патологічних процесів, які можуть відбуватися в здоровому і хворому організмі.

При знятті інформації з організму медичного обладнання Сенситів Імаго порівнює показники, отримані з обстежуваного організму, з показниками в базі даних. При збігу двох показників (частот) відбувається явище біорезонанса – збільшення амплітуди і частоти цих коливань. Цей момент медичне обладнання Сенситів Імаго фіксує і виносить на розгляд до оператора.

Також є можливість передбачати подальший перебіг захворювання, а також передбачати захворювання у стадії риски – захворювання, яких зараз немає в організмі, немає скарг у пацієнта, клінічні аналізи не показують патологію, але невеликі певні зміни вже мають місце на клітинному рівні, і ці зміни без відповідної корекції в майбутньому приведуть до розвитку цих захворювань.

Також наше медине обладнання Сенситів Імаго може лікувати хворий організм за допомогою біорезонансного впливу – частотної компенсації і БРТ. Їх дія заснована на тому факті, що при зміні електромагнітного фону будь-якого процесу в організмі мінятиметься і сам процес. Тому можна зробити досить істотну нєїнвазивну корекцію будь-якого патологічного процесу в організмі із стійким результатом.

Також за допомогою медичного обладнання Сенситів Імаго можна підібрати оптимальну схему лікарського лікування. Основна дія будь-яких ліків – не хімічна або фізична, а саме електромагнітна - при накладенні енергетичного спектру лікарського засобу і патологічного процесу можна оцінити їх взаємодію, і розрахувати подальший хід подій, тобто яким буде остаточний ефект від того або іншого лікарського препарату. Використовуючи цю технологію, наше обладнання має унікальну можливість – передбачати зміну перебігу захворювання залежно від пропозиції того або іншого виду лікарського препарату.

Враховуючи велику універсальність вживання нашого медичного обладнання Сенситів Імаго, нашими покупцями є абсолютно різні категорії клієнтів (приведемо основні):

  1. Лікарі – для приватної практики
  2. Медичні центри – як основне або додатковеобладнання для обстеження
  3. Дистриб'ютори БАД (біологічно активних добавок) – для підбору своїх препаратів клієнтам, і мотивацію клієнтів викупляти їх препарати, а також інтенсивнішого зростання своєї дистриб'юторської мережі.
  4. Виробники косметики, продуктів харчування, інших лікарських препаратів – для оцінки і підбору оптимального складу свого продукту
  5. Салони краси, оздоровчі центри - для додаткового бізнесу, суміжного з їх основним направленням діяльності.
  6. Найголовніша група – для відкриття нового готового бізнесу «під ключ», таким клієнтам ми пропонуємо допомогти у відкритті діагностичного кабінету, що використовує нашу успішну модель роботи з нашим устаткуванням.
Докладніше про наше медичне обладнання Сенситів Імаго читайте на інших сторінках нашого сайту.
Ми пропонуємо і Вам придбати наше медичне обладнання Сенситів Імаго, і створити з його і нашою допомогою свій успішний бізнес.
Бажаємо Вам приємно провести час на нашому сайті.


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 

Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 

Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені