Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail No1 та e-mail No2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
Про компанію
Питання
Сертифікати
Презентація

Вітаємо, шановні відвідувачі! Представляємо Вашій увазі

Aпаратно-програмні комплекси SensitivE Audit / Sensitiv Imago!

АПК SensitivE Audit / Sensitiv Imago це діагностично-оздоровче обладнання, яке працює по методу частотно-хвильового імпринтингу. Прилади призначені для неінвазивного комплексного частотнохвильового обстеження і корекції стану здоров'я, а також для підбору оздоровчих комплексів.

Основні можливості SensitivE Audit / Sensitiv Imago

Частотно-хвильова діагностика виявляє:
 • Патології і можливі ускладнення.
 • Збудники і шкідливі мікроорганізми.
 • Слабкі системи організму.
 • Порушення гомеостазу в органах і причини їх виникнення.
 • Алергени, токсини, шкідливі продукти.
 • Спадкові схильності.
 • Прогноз розвитку ускладнень в майбутньому.
 • Оздоровчі напрямки:
 • Індивідуальне ефективне призначення оздоровчих препаратів.
 • Миттєва енергетична корекція будь-яких патологій.
 • Підбір правильного харчування.
 • Загальне відновлення організму.

SensitivE Audit / Sensitiv Imago – це висока точність діагностики і висока ефективність оздоровлення людини! Апаратно-програмний комплекс використовує абсолютно нову технологію - метод біомагнітного резонансу. Біомагнітний резонанс в основі своїй має теорію про коливальний контур - електромагнітне поле, притаманне будь-якому організму. У кожної клітини своя частота електромагнітних коливань.

Будь-яка чужорідна речовина або патологія неминуче вносять дисгармонію в звичну частоту коливань. Кожній без виключення патології, вірусу або хворобі властива строго певна частота коливань. Для її виявлення прилад SensitivE Audit / Sensitiv Imago направляє в організм сигнал з тією ж частотою. Якщо патології немає - формується один вид сигналу, якщо є - інший. Виникає явище біомагнітного резонансу, фіксованої датчиками. Точність сучасних приладів досить висока, щоб не просто виявити недугу, а й локалізувати його в біологічному об'єкті.

При знятті інформації з організму обладнання порівнює показники, отримані з обстежуваного організму, з еталонами в базі даних програми LifeStream. При збігу двох показників - еталона з бази даних і частоти ліченої з обстежуваного - відбувається явище біомагнітного резонансу. Це фіксується обладнанням SensitivE Audit / Sensitiv Imago, обробляється і виводиться на екран для оцінки оператором.

Крім того, є можливість оцінити подальший розвиток патології, а також передбачити захворювання в стадії ризику - тобто патології, яких зараз немає в організмі, немає скарг у пацієнта, клінічні аналізи не показують патологію, але невеликі певні зміни вже мають місце на клітинному рівні, і ці зміни (без відповідної корекції) в майбутньому приведуть до прояву захворювання.

Також обладнання SensitivE Audit / Sensitiv Imago може відновлювати порушення в організмі за допомогою частотно-хвильового імпринтингу - частотної компенсації і БР-терапії. Їх дія заснована на тому факті, що при зміні електромагнітного фону будь-якого процесу в організмі буде змінюватися і сам процес. Тому можна зробити досить істотну неінвазивну корекцію будь-якого патологічного процесу в організмі з стійким результатом.

За допомогою АПК SensitivE Audit / Sensitiv Imago можна підібрати оптимальну схему оздоровлення. Основна дія будь яких ліків - не хімічна або фізична, а саме електромагнітна. При накладенні енергетичного спектру лікарського засобу і патологічного процесу можна оцінити їх взаємодію, і розрахувати прогноз дії препарату на організм обстежуваного, тобто яким буде остаточний ефект від того чи іншого лікарського препарату. Використовуючи цю технологію, АПК SensitivE Audit / Sensitiv Imago має унікальну можливість - передбачати зміну перебігу захворювання в залежності від приписаного того чи іншого виду препарату

З огляду на велику універсальність застосування приладу, їх користувачами можуть бути абсолютно різні категорії клієнтів (приведемо основні):

 1. Лікарі і холістичні терапевти - для приватної практики
 2. Медичні центри - як допоміжне обладнання для обстеження і оздоровлення
 3. Дистриб'ютори БАД (біологічно активних добавок) - для підбору своїх препаратів клієнтам і їх мотивації здобувати препарати, а також більш інтенсивного зростання своєї дистриб'юторської мережі.
 4. Виробники косметики, продуктів харчування, інших лікарських препаратів - для оцінки та підбору оптимального складу свого продукту
 5. Салони краси, оздоровчі центри - для додаткового бізнесу, суміжного з їх основним напрямком діяльності.
 6. Найголовніша категорія це люди які шукають можливість для відкриття нового готового бізнесу «під ключ». Таким клієнтам ми пропонуємо допомогу у відкритті діагностичного кабінету, використовуючи нашу успішну модель роботи з обладнанням Sensitiv Imago або SensitivE Audit

Детальніше про обладнання читайте на інших сторінках нашого сайту.

Ми пропонуємо і Вам придбати наше обладнання і створити з нашою допомогою свій успішний бізнес.


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 

Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Мапа сайту 

© 2007 "АЛЬФА-МЕД ЮКРЕЙН"