Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Введення
Варіанти застосування
Бізнес план
Рентабельність
Початкові інвестиції
Покупка в кредит
Додатковий сервіс
Виїзд представника
Дистриб'юторам
Співпраця
Шукаємо представників
Навчання
Ліцензування
Штат співробітників
     Адміністратор
Інтернет
Оплата і Доставка
Готовий бізнес
Пропозиція для дистриб'юторів

Шановні дистриб'ютори БАД!!!

Компанія Альфамед Україна представляє останнє покоління діагностичного обладнання – апаратний комплекс «Сенситів Імаго» - дозволяє провести комплексне обстеження організму за 1 годину, а також індивідуально підібрати лікування за допомогою БАДів, гомеопатії, фітопрепаратів і фармпрепаратов. Також АПК Сенситів Імаго володіє рядом інших корисних функцій. Дивитись>>>

Ми пропонуємо Вам унікальну можливість заробляти пристойні гроші вже через місяць після початку співпраці з нашою компанією і покупки АПК Сенситів Імаго.

  1. Апаратний комплекс Сенситів Імаго прекрасно підійде Вам для вирішення цього завдання. За допомогою апарату Сенситів Імаго можна всього за 1 годину провести достовірну комплексну діагностику організму, а також індивідуально підібрати лікування за допомогою Ваших препаратів. В базу даних діагностичного апарату Сенситів Імаго вбита інформація про більшість препаратів БАДів (див. список). Якщо Ви не бачите препаратів своєї компанії в цьому списку – нічого страшного, Ви самостійно можете внести біоенергетичні параметри будь-яких Ваших препаратів через біорезонансну камеру (йде в комплекті) в базу апарата Сенситів Імаго, і підбирати їх пацієнтові.
  2. При обстеженні на АПК Сенситів Імаго Ви і Ваш пацієнт зможете побачити відразу стан організму пацієнта прийому того або іншого препарату, що виключить помилку і виробить сильну мотивацію у пацієнта купити препарати - Ви зможете на місці навіть без мережевої структури продавати великі об'єми своєї продукції.
  3. За допомогою спеціальної терапії, яку може здійснювати наш апаратний комплекс Сенситів Імаго - (частотна компенсація і БРТ) – Ви багато разів підсилите терапевтичний ефект від прийому Ваших препаратів, що ще більше підсилить мотивацію клієнта купувати препарати.
  4. Також за допомогою нашого комплексу Сенситів Імаго Ви зможете набагато швидше і легко приваблювати до співпраці нових дистриб'юторів, які формуватимуться з Ваших клієнтів на діагностику.
  5. Окрім прибутку з продажу препаратів Ви матимете значний прибуток з проведення самої діагностики (вартість 1 діагностики в Києві - 50 доларів, йде півтори години).

Пропонуємо Вам організувати такий діагностичний центр «під ключ» Ви - єдині господарі, ми виступаємо лише в ролі консультантів. В нас є повний пакет дозвільних документів, включаючи ліцензію Мін. здоров'я на проведення практики, сертифікати і дозволи на обладнання. Також ми даємо зразки реклами, методи розкручування даного бізнесу, у тому числі і по Інтернету, даємо рекомендації по підбору персоналу.

Враховуючи, що процес навчання дистриб'юторів проходить легше і швидше, оскільки дистриб'ютори мають базові знання по властивостях БАД методам прийому і призначення, ми робимо для дистриб'юторів БАД унікальну пропозицію – якщо Ви пред'являєте нам копію свого дистриб'юторського контракту, і за умови проходження навчання за 3 дні – ми робимо для Вас знижку 50% на навчання!!!

Вверх сторінки

  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені