Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Сеть медицинских клиник Альянс-д и Центр информационных технологий Альфамед

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Моделі апаратів
Комплектація
Можливості апарата
Суть метода
Принцип роботи
Порівняння
Статті
Суть метода

    Дослідження останніх десятиліть, проведені в багатьох лабораторіях і центрах США, Германії Росії, Японії показали, що клітини, тканини і органи є структурами, що володіють точними біоелектричними характеристиками. Вдалося експериментально довести, що вони можуть швидко і глибоко змінюватися при патологічних процесах. Електрони і електромагнітне поле несуть енергію, заряди і інформацію. Будучи свого роду «пальним» для всіх життєвих процесів, електромагнітне поле підтримує нормальний фізіологічний достаток клітин – достаток гомеостазу.

    Життєві процеси, що відбуваються в організмі, знаходять своє віддзеркалення в відомих нам вже давно електрокардіограмі, електроенцефалограмі електроміограмі. Але початкові, приховано протікаючі, глибинні зміни життєдіяльності організму, зміни структури, що лише починаються зміни структури атомів і клітин, які проявляються в зміні гомеостазу організму удається зафіксувати і розшифрувати лише за допомогою новітнього методу діагностики – энергоінформаціоної діагностики – нелінійного аналізу (NLS). Це – одне з останніх досягнень в області охорони здоров'я що дозволяє зафіксувати і відобразити у вигляді картограм і графіків щонайменші зміни біологічних структур живого організму. Системи нелінійного аналізу засновані на дослідженні магнітних полів живих організмів.

 


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені