Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Введення
Варіанти застосування
Бізнес план
Рентабельність
Початкові інвестиції
Покупка в кредит
Додатковий сервіс
Виїзд представника
Дистриб'юторам
Співпраця
Шукаємо представників
Навчання
Ліцензування
Штат співробітників
     Адміністратор
Інтернет
Оплата і Доставка
Готовий бізнес
Інтернет-сайт, веб-майстер

Спочатку ми безкоштовно робимо Вам Ваш базовий Інтернет-сайт. Сайт взагалі може виконувати 2 ролі: активну і пасивну.

  1. Пасивна роль – Ви даєте адресу Вашого сайту у всій Вашій рекламі, на візитках і так далі. Наявність сайту піднімає Ваш авторитет в очах потенційних клієнтів. Крім того, на сайті людина зможе прочитати про Вашу діяльність значно більше, ніж на маленькому блоці паперової реклами. На сайті можна побачити опис дії обладнання, як йде обстеження, які органи можна протестувати і які захворювання визначити. На сайті можна побачити фотографії обладнання і Вашого діагностичного кабінету. Також можна ознайомитися з картою проїзду до Вас, що теж важливо.
    Вся ця інформація виробляє у потенційного клієнта набагато більшу мотивацію звернутися до Вас на обстеження і лікування.

  2. Активна роль – коли над сайтом працює спеціально підготовлений фахівець (веб-майстер), сайт може бути оптимізований і просунутий по основних цікавим для нас пошуковим запитам в пошукових системах, таких як Google і Яндекс. В результаті цього люди, які шукають через пошукові системи місця, де можна обстежуватися на першій сторінці видачі результатів бачать посилання на Ваш сайт, вивчають на ньому інформацію, і звертаються до Вас за допомогою.

На сьогоднішній день приплив людей безпосередньо з Інтернету набуває все більшого і більшого значення, оскільки кількість користувачів Інтернету нестримно зростає. Адже це так зручно – зайшов в Інтернет, і всього за декілька хвилин знайшов потрібну тобі інформацію.

Крім того, веб-майстер може змінювати і збільшувати інформацію про Вашу діяльність на сайті згідно вашим побажанням, може давати широку рекламу в Інтернеті, шукати для Вас різні контакти по співпраці в області діагностики і т.д.

Ми маємо можливість надати для Вас курси навчання веб-майстерів на базі нашого учбового центру. Тривалість навчання – близько тижня, залежно від рівня базового знання комп'ютера і Інтернету і здібностей навчаючого.

У різних місцях є багато пропозицій з приводу навчання веб-майстерів. Там дійсно вчать створювати сайти. Але про те, як просувати ці сайти в пошукових системах, Вам ніхто не розповість. Це істинно комерційна інформація на яких багато фірм заробляють гроші, пропонуючи за щомісячну недешеву оплату займатися розкручуванням і просуванням вашого сайту. Часто ці суми складають приблизно 500 доларів і вище.

Слідуючи нашій системі всесторонньої підтримки наших клієнтів, ми всесторонньо навчаємо Вашого Інтернет-специаліста всім хитрощам просування сайтів. Ваш фахівець буде сам собі планувати завдання і роботу, та з лишком окупатиме свою зарплату, рівну від 100 до 300 доларів (залежно від рівня і самовіддачі, а також від результатів діяльності).

Вверх сторінки

  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені