Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Введення
Варіанти застосування
Бізнес план
Рентабельність
Початкові інвестиції
Покупка в кредит
Додатковий сервіс
Виїзд представника
Дистриб'юторам
Співпраця
Шукаємо представників
Навчання
Ліцензування
Штат співробітників
     Адміністратор
Інтернет
Оплата і Доставка
Готовий бізнес

 

 

Адміністратор

Одразу хочемо звернути Вашу увагу на те, що позиція адміністратора займає в роботі центру одну із самих ключових позицій, тому до вибору адміністратора слід віднестися не менш відповідально, ніж до вибору доктору. краще

Критерії, які ми рекомендуємо:
Це має бути жінка привабливої зовнішності, від 20 до 50 років, комунікабельна, з чіткою добре поставленою мовою, що уміє переконувати, має середню медичну освіту (медсестра). Проте ці вимоги носять рекомендаційний характер (відносно мед. освіти). Найголовніші якості – чесність і порядність, оскільки в адміністратора будуть великі можливості красти (як гроші, так і препарати), тому це має бути людина, якій Ви можете довіряти.

Функції адміністратора:

  • Відповідати на телефонні дзвінки. Від адміністратора насамперед залежить приплив людей до Вас в центр. Рідкісна людина прийде до Вас відразу в центр на діагностику, вона спочатку подзвонить вам по телефону, і від того, наскільки грамотно поговорить з ним адміністратор по телефону, залежить її прихід до Вас. Ми даємо декілька простих текстів для пояснення суті роботи по телефону, і їх адміністратор повинен пам'ятати дослівно. По телефону також адміністратор буде спілкуватися з клієнтами, що вже купили препарати і коректувати по телефону схеми прийому препаратів.

  • Вести склад по препаратах, своєчасно робити замовлення на постачання препаратів.

  • Розписувати схеми прийому препаратів.
    Доктор на діагностиці ставить діагнози і підбирає препарати, а вже схему прийому препаратів розписує саме адміністратор. Таке розділення зроблене з метою максимального завантаження доктора роботою на апараті. Якщо доктор займатиметься розкладом прийому препаратів, Ви зможете провести діагностику максимум 5-ом людям в день, при занятті цією справою адміністратора пропускна спроможність апарату збільшується до 10 людей в день. Розклад препаратів у нас доведений до автоматизму, всі потрібні схеми розписані в комп'ютері, проте адміністратор повинен напам'ять знати всі ці схеми.

  • Адміністратор приймає плату за діагностику і продає препарати

  • Адміністратор може виконувати і інші функції - робота по рекламі, робота з кур'єрами, пробиття виїздів – все залежить від Вашого бажання розподілити тим або іншим способом повноважень.

Для правильної роботи Вам необхідно 2 адміністратори, щоб могли замінити один одного а також для роботи на виїздах, відпустки, хвороба, і інші причини.

Вверх сторінки

  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені