Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Введення
Варіанти застосування
Бізнес план
Рентабельність
Початкові інвестиції
Покупка в кредит
Додатковий сервіс
Виїзд представника
Дистриб'юторам
Співпраця
Шукаємо представників
Навчання
Ліцензування
Штат співробітників
     Адміністратор
Інтернет
Оплата і Доставка
Готовий бізнес
Додатковий сервіс для наших клієнтів

Окрім реалізації апаратно-програмного комплексу Сенситів Імаго ми також здійснюємо комплексну підтримку наших клієнтів.

Ми склали бізнес-керівництво по організації, веденню і просуванню даного бізнесу. Керівництво складене особисто нами, і не має аналогів. Ми не лише надаємо дане керівництво для покупців АПК Сенситів Імаго, але і проводимо вичерпні, багаторівневі консультації, які освітлюють всі аспекти організації і ведення даного бізнесу, всі юридичні, економічні, організаційні аспекти. Також ми проводимо навчання Вашого персоналу.

Після придбання АПК Сенситів Імаго і відкриття Вами центру ми продовжуємо супроводжувати Вас:

  • Повідомляємо про нову продукцію.
  • Передаємо інформацію про семінари, виставки.
  • Консультуємо в разі виникнення у Вас будь-яких питань.
  • Забезпечуємо сервісне обслуговування обладнання
  • Всіляко допомагаємо Вам у веденні бізнесу.
  • Приваблюємо до акцій, що проводяться нами, здійснюємо інформаційну підтримку.

Кожному нашому клієнтові видається бізнес-керівництво по організації, і успішному веденню даного бізнесу. Це керівництво – наша особиста розробка, і інформація, яка в ньому міститься не має аналогів. У цей матеріал вкладений більш ніж 5-річний досвід нашої роботи а також роботи всіх наших клієнтів.

Інформація , що складає бізнес керівництво:

Введення. Описуються спільні моменти і акценти даного виду бізнесу мотивації до початку діяльності, категорії людей, для кого даний бізнес буде цікавий, а також історія нашого входу у цей бізнес.

Юридичні питання. Консультації щодо форм власності які найбільш личать для ведення даного бізнесу. Також питання, пов'язані із здобуттям ліцензії, оформленням приміщення проходженням перевірок санстанції і інших ревізійних органів. Дано перелік необхідних документів, зразки заяв договорів. Також ми надаємо всі сертифікати на препарати, апаратний комплекс, після навчання видаємо сертифікат права роботи на АПК від виробника.

Економічні питання. Надаємо схеми розрахунку рентабельності бізнесу. Консультуємо щодо інвестицій, що витрачаються на організацію бізнесу. Пропонуємо бізнес схеми при реалізаціях яких Ви отримаєте найбільший прибуток.

Обладнання. Повна інформація про метод дослідження, принцип роботи апарату, його можливості, переваги перед іншими методами дослідження, особливості. Також окремо проводимо навчання по роботі з даним апаратом. Ми є офіційними представниками виробника з правом навчання роботі на даному апаратно-програмном комплексі. Після закінчення навчання видаємо сертифікат права роботи на АПК Сенситів Імаго. Детальніше про навчання.

Препарати. Навчаємо персонал для роботи з препаратами. Освітлюється дія, особливості кожного препарату, призначення, схеми лікування, робота з пацієнтами і багато що інше. Детальніше про навчання.

Персонал, приміщення. Вимогах до приміщення. Консультації по набору персоналу, організації роботи, пояснюються обов'язки кожного співробітника. Також рекомендації і інформація для підвищення компетентності кожного співробітника.

Раскрутка. Один з найголовніших розділів. Освітлює направлення просування і розширення даного бізнесу. Дано технології роботи по рекламі, види реклами, яка дає найбільший результат види "мертвої" реклами для цього бізнесу. Технології роботи з докторами, медичними установами, учбовими закладами аптеками, підприємствами, дистриб'юторами, а також ще багато цікавих направлень. Під кожне направлення дається докладне опис з докладними схемами дії. Є розділ присвячений рекламі через інтернет. Також є можливість замовити через нашого веб-майстера для себе сайт по даному виду бізнесу (ми самі робимо його і вкладаємо туди потрібну інформацію). Дано докладну інструкцію по розкручуванню сайту в Інтернеті.

Вверх сторінки


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені