Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
(068) 201-83-83
(044) 227-50-19

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Введення
Варіанти застосування
Бізнес план
Рентабельність
Початкові інвестиції
Покупка в кредит
Додатковий сервіс
Виїзд представника
Дистриб'юторам
Співпраця
Шукаємо представників
Навчання
Ліцензування
Штат співробітників
     Адміністратор
Інтернет
Оплата і Доставка
Готовий бізнес

Чому краще обладнання купити у нас

Абсолютно всі компанії – виробники апаратів продають Вам обладнання, дають на нього гарантію навчають працювати безпосередньо з діагностичною програмою – і це вони називають «організація роботи діагностичного центру під ключ»

Насправді сам факт покупки апарату і навчання роботи на ньому - це всього лише невелика частина проблем, з якими Вам доведеться зіткнутися при організації і розкручуванні цього бізнесу. Оскільки компанії – виробники апаратів не зацікавлені у Вашій подальшому успішному бізнесі (їх справа – продати апарат і заробити гроші), Ви не отримаєте в подальшому бізнесі жодної допомоги від них. Та і не можуть Вам допомогти в організації цього бізнесу люди, які лише виготовляють апарати і не мали ніколи досвіду організації і роботи подібного кабінету, а також його виживання на ринку. Вас же ніхто не повідомляє про те, що йдуть масові повернення апаратів виробникам через те, що люди починають працювати в цьому бізнесі і не можуть справу поставити на необхідний мінімально прожитковий рівень, зневіряються і вирішують повернути апарат.

Багато таких «гора-підприємців» ми брали в розкручування, і вже через місяць люди починали заробляти пристойні гроші, до цих пір дзвонять і дякують нам.

Наша компанія вже 4 року професійно займається організацією таких діагностичних кабінетів під ключ, ми маємо багато і своїх особистих кабінетів (їх список і адреси Ви можете побачити в розділі (Представники).

Ми не теоретики, а практики, і безпосередньо будемо зацікавлені у Вашому успіху. Ми даємо Вам комплексну підтримку в організації даного бізнесу (Про керівництво).

Найголовніше – що ми передаємо весь наш досвід Вам абсолютно безкоштовно !!!!! Крім того, також безкоштовно ми пропонуємо Вам і інші послуги, як наприклад, безкоштовно створюємо для вас Ваш особистий сайт в Інтернеті з метою реклами Вашого бізнесу.

Для нас найголовніше - щоб Ви змогли реально оцінити переваги співпраці саме з нашою кампанією, і прийняти правильне рішення.

Наші апарати мають всі необхідні сертифікати, а це дуже поважно для законної і спокійної роботи.

Ми запрошуємо всіх бажають більше дізнатися про цей бізнес на безкоштовне демонстраційне обстеження до нас в офіс в Києві за адресою : вул. Вербицького 3-б, тіл. +38 (044) 227-5019 +38 (068) 201-8383

Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання, також ми надамо на компакт-диску Вам початкову ознайомлювальну інформацію, яка дозволить Вам більше дізнатися про цей бізнес, а також допоможе уникнути помилок на початку організації цього бізнесу.

Вверх сторінки

  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені