Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Високих Технологій Альфа-Мед і Альфа-Мед Україна

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Можливості апарату
Моделі апаратів
     Сенситів Імаго 100
     Сенситів Імаго 500
Комплектація
Технічні дані
Діагностика здоров'я
Додаткова       комплектація
Суть метода
Принцип роботи
База даних програми
Порівняння
     З подібним приладом
     З іншими методами
Умови експлуатації приладів Сенситів імаго
Статті
Сенситів 100

Сенситів 100

Сенситів 100 - одна з найвигідніших моделей по співвідношенню ціна - якість - можливості. Середня цінова категорія.

Сенситів 100/aurum Sensitive 100 працює у високочастотному діапазоні. Має датчики повороту голови, що дозволяють сформувати біологічну зворотну зв'язок, візуалізатор роботи півкуль мозку залежно від направлення силових ліній магнітного поля Землі. Магніто оптична камера МОКНУВ зовнішня. Сенситів 100 переглядає клітинні елементи, хромосоми. Картотека шифрується і перезаписується. Автоматично визначає підключену конфігурацію і перевіряє працездатність периферійних пристроїв. Режим автосканування. Може працювати без введення в програму симптомів пацієнта. Розширений діапазон до 13 частотних селекторів. Для бінаурального биття додатково використовується 4 півтони - обертони. Похибка складає 10 відсотків.

Працює на програмному забезпеченні імаго, ІМАГО ДТ 4, Сенситів імаго.

По питанням цін на обладнання просимо звертатися в наш офіс по наступних контактах: телефони, e-mail.

Комп'ютерна діагностика здоров'я Сенситів Імаго 100

Комп'ютерна діагностика Сенситів Імаго 100 з програмою Сенситів Імаго - найпопулярніша модель. Прилад Сенситів Імаго може використовуватися на виїзних прийомах також як моделі економічного класу володіючи при цьому перевагами стаціонарних моделей.

Прилад Сенситів Імаго працює від мережі змінного струму за допомогою трансформаторного блоку живлення. Прилад передає отриману інформацію і отримує команду від комп'ютера через USB або COM порт.

Основні дорогі датчики SBA (100) знаходяться в інтерфейсному блоці експрес діагностики для пілінгу міліметрових сигналів витікаючих від оператора як еталонні. У моделях, що випускаються з 2008 року в головних пристроях (навушники) розміщують квазістабільні аналізатори 12288 штук. У навушники вмонтовані звукові випромінювачі навантаження, датчики індукції і БОС.

Сенсорні датчики: біполярний і одинарний для контролю провідності тканин обстежуваного. Це інший метод діагностики вбудованою в прилад для зменшення похибки. Подвійна повноцінна магнітооптична камера вбудована або універсальна виносна.

Добре зарекомендував себе плаваючий навантаження генератор- це візитна картка приладів Сенситів Імаго. У приладі Сенситів Імаго розміщений блок автоматичного юстирування, що збільшує достовірність діагностики, використовуючи природне магнітне поле землі. Блок BRB дозволяє стабілізувати біологічно зворотний зв'язок. Блок захисту оператора від негативного навантаження і захисту досліджуваного від перевантаження. Блок розкодування датчиків від характерних несправностей.

Комп'ютерна діагностика організму Сенситів Імаго містить блок що дозволяє визначати підключену периферію і показати інформацію про вірогідність появи несправності під час діагностики. Блок потрійного калібрування датчиків.

Комп'ютерна діагностика Сенситів Імаго 100 може працювати з комп'ютерним забезпеченням імаго 0505, і Сенситів імаго.

Комп'ютерна діагностика здоров'я Сенситів Імаго 100 є базовою модифікацією і відноситься до середньої цінової категорії.


Вверх сторінки


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені