Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Можливості апарата
Моделі апаратів
     Сенситів Імаго 100
     Сенситів Імаго 500
Комплектація
Технічні дані
Діагностика здоров'я
Додаткова       комплектація
Суть методу
Принцип роботи
База даних програми
Порівняння
     З схожим приладом
     З іншими методами
Статті
Умови експлуатації приладів Сенситів Імаго
 
 
Комп'ютерна діагностика Сенситів Імаго

Сьогодні майже жодна з сучасних діагностик (у тому числі диагностика Оберон) не обходиться без вживання комп'ютера, саме тому поняття комп'ютерна діагностика трактується дуже широко. Ми розповімо Вам про комп'ютерну діагностику як про метод, який без обробки комп'ютером неможливий. Лідером в сегменті комп'ютерна діагностика по праву вважається діагностика Сенситів Імаго. Метод «Сенситів» прийшов на зміну діагностиці  і Гриф, до цих методів діагностика Оберон була домінуючою.

Принцип дії комп'ютерної діагностики Сенситів наступний. Кожен живий орган функціонує на своїх частотах. По частотних характеристиках комп'ютерна діагностика аналізує функціональну активність органів і порівнює з еталонними процесами. Не контактно проводить моніторинг життєвих процесів. Виявляє порушення, якщо вони є, встановлює конкретний діагноз, визначає порушені взаємозв'язки в системах організму.

Використання комп'ютерної діагностики Сенситів Імаго як первинного діагностичного комплексу, і як методу нєїнвазивного скринінг-метода обстеження дає можливість багато разів скоротити час обстеження і уникнути консультацій вузьких фахівців. Вартість устаткування: комп'ютерна діагностика Сенситів - від 3360 євро.

Фахівці центру, що мають педагогічну і медичну освіту проводять учбові курси за фахом комп'ютерна діагностика. Роботи на приладах Сенситів можуть відпрацьовуватися на російській або англійській мовах.

Прилад складається з блоків виготовлених на заводах Омська, Новосибірська, Рязані, Іжевська і Москви. Підприємство "Система" здійснює контроль і тестування готових комплексів Сенситів. Відзначимо, що діагностика Оберон не проходить контролю "Системи".


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені