Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Високих Технологій Альфа-Мед і Альфа-Мед Україна

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Можливості апарату
Моделі апаратів
     Сенситів Імаго 100
     Сенситів Імаго 500
Комплектація
Технічні дані
Діагностика здоров'я
Додаткова       комплектація
Суть метода
Принцип роботи
База даних програми
Порівняння
     З подібним приладом
     З іншими методами
Умови експлуатації приладів Сенситів імаго
Статті
 

 

 

Принцип роботи апарату

    Діагностика людського організму проводиться з допомогою діагностичного апарату, створеного на основі даних про те, що клітки, тканини і органи є структурами, точними, що володіють біоелектричними характеристиками. Вдалося експериментально довести що вони можуть швидко і глибоко змінюватися при патологічних процесах.

Кожен патологічний процес, кожен збудник, кожне відхилення гомеостазу від норми мають індивідуальний, строго визначений енергетичний спектр. До бази даних апарату внесені еталони всіх патологічних процесів. При обстеженні ми знімаємо з організму великий набір електромагнітних шкал, що несе повну інформацію про всі процеси, що відбуваються в організмі. Апарат порівнює електромагнітні шкали організму з набором еталонів в своїй базі і, при збігу який-небудь з шкал з еталоном настає явище біорезонанса, апаратура фіксує цей процес і виводить на екран монітора.

По команді програми Сенситів імаго апарат Сенситів Імаго знімає дані із слабкого електромагнітного поля обстежуваного людини. Згідно схемі дослідження, залежно від досліджуваного органу (групи органів) програма Сенситів імаго налаштовує прилад на частоту електромагнітних імпульсів цього органу. Ці імпульси знімаються з головного мозку досліджуваного, при цьому дія не виявляється. Апарат передає в програму Сенситів імаго, а програма Сенситів імаго обробляє дані і видає результати.

Даний процес дуже нагадує процес пробиття продуктів в супермаркеті по їх штрих-кодам. Так от штрих-код - це десь подібність електромагнітної шкали будь-якого процесу в організмі.

Подібна методика дає можливість здобуття найбільш повної інформації про здоров'я з врахуванням вікових, статевих і інших варіацій, і самих початкових проявів захворювань, що недоступно при використанні будь-яких, методів, що існують на сьогодні, обстеження (УЗД, рентген, комп'ютерна томографія і др.), які виявляють лише вже процес, що сформувався. В аккупунктурній діагностиці (наприклад метод Фолля), енергетичний потенціал органів і систем людського організму вимірюється через біологічно-активні крапки, які опосередковано (із значною погрішністю) відображають достаток органів не виявляючи причину.

Вверх сторінки


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Аур-ум  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені