Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Можливості апарата
Моделі апаратів
     Сенситів Імаго 100
     Сенситів Імаго 500
Комплектація
Технічні дані
Діагностика здоров'я
Додаткова       комплектація
Суть методу
Принцип роботи
База даних програми
Порівняння
     З схожим приладом
     З іншими методами
Статті
Умови експлуатації приладів Сенситів Імаго
Переваги апарату "Сенситів Імаго"

Порівняльна характеристика апаратного комплексу Сенситів Імаго з іншими аналогічними приладами.

Прилад Оберон є проміжним етапом на шляху створення приладів сімейства Сенситів Імаго. Основне і головне на сьогоднішній день відмінність - у прилада Оберон існує лише логічний інтерфейс, у приладів сімейства Сенситів Імаго додається зворотний зв'язок з пацієнтом.

У програму приладу Оберон на комп'ютері заносяться дані пацієнта і програма "самостійно обстежує обследуєт" занесені дані про нього. Пацієнт при цьому може бути відсутнім при обстеженні. Тестування препаратів відбувається лише з образом на ЕОМ. Прилади сімейства Сенситів Імаго, в доповнення до логічного інтерфейсу, постійно підтримують зворотний зв'язок з пацієнтом за допомогою вдосконалених схем приладу і програми, а також додаткового обладнання. На протязі діагности і терапії пацієнт знаходиться в постійному навантажено-розвантаженому достатку. Тестування препаратів відбувається не з образом на ЕОМ, але безпосередньо з пацієнтом, а образ на екрані ЕОМ служить для відображення стану організму на даний момент часу.

Кожна марка діагностичних приладів Оберон має свою лінію апаратів маркеруються відповідно 5, 7, 9 і 11–та моделі. По-справжньому серйозно слід розглядати лише останні, 11-ті моделі, оскільки 5, 7, 9-та моделі не дають достовірність вище 60%, відповідно, не можуть об'єктивно показувати достаток здоров'я і підбір правильного лікування. Ці 5, 7 і 9–та моделі і стоять недорого (до 2500 у.о.), але серйозний бізнес з ними неможливий, оскільки хороших результатів роботи з ними ви не отримаєте.

Ще одна відзнака – збір інформації нашим комплексом йде по 3 каналам – ручним електродам, лазерному сканеру і навушникам з тригерними датчиками. У всіх інших приладах збір інформації йде лише по 2 каналам. Для довідки - чим більше каналів, тим вища точність дослідження.

До бази даних програми внесено найбільшу кількість препаратів фармакологічних і нутрицевтичеських фірм в порівнянні з приладами інших марок.

Але найголовніша перевага роботи на Сенситів Імаго - щоденна і професійна допомога з нашого боку в організації, розкручуванню і просуванні даного бізнесу.

Перевага Сенситів -технологиї перед електропунктурною діагностикою Р. Фолля.

По Фоллю інформація знімається оператором і вимірювальними приладами пасивно, через біологічно активні точки (БАТ), які опосередковано відображають стан досліджуваних органів.
При електропунктурній діагностиці Р. Фолля:

  • показники контрольних точок залежать від величини тиску електрода-щупа на шкіру;
  • дослідження неправдиве при підвищеній пітливості, за рахунок швидкого окислення ручних латунних електродів, наявності пошкоджень шкіряних покриттів, сухості шкіри;
  • виміри неможливі після травм і операцій, у випадках відсутності пальців на стопах або зап'ястях, при наявності на кінцівках будь-якої пов'язки;
  • електричний струм проходить через тканини лише в прямому направленні і викликає їх пошкодження в результаті електролізу.

>>>читати більше про перевагу Сенситів Імаго перед Фоллем

Вверх сторінки


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Аур-ум  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені