Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Сеть медицинских клиник Альянс-д и Центр информационных технологий Альфамед

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Можливості апарату
Моделі апаратів
      Сенситів 100
      Сенситів 500
Комплектація
Технічні дані
Діагностика здоров'я
Додаткова       комплектація
Суть метода
Принцип роботи
База даних програми
Порівняння
     З подібним приладом
     З іншими методами
Умови експлуатації приладів Сенситів імаго
Статті
 

 

 

Порівняння апарату "Сенситів Імаго" з апаратом "Метатрон"

На зміну застарілим приладам Оберон прийшли сучасні моделі під новою торгівельною маркою Метатрон. Від свого попередника Оберона принципової відзнаки Метатрон не має. Колишній виробник Оберонів позиціонує Метатрон як дивну, унікальну технологію. Метатрон як би не має аналогів лише в частині того, що поки не продають діагностику під назвами МетатронОберон, Метатрон–нлс, Метатрон далі підставляйте будь-яке слово, що придивилося, вийде новий прилад, що не має аналогів. Прямий конкурент, а не аналог Метатрон - це діагностичний комплекс Сенситів Імаго.

Власник торгівельної марки Метатрон - Суспільство з Обмеженою Відповідальністю і гучною назвою «Інститут прикладної психофізики» - насправді інститутом не є.

Причому цей сумнівний інститут ІПП під керівництвом «академіка» Нестерова побудував свою діяльність не як активну рекламу можливостей своїх приладів, а як анти кампанію проти інших конкурентних їх апаратам моделей, причому «під роздачу» потрапили абсолютно всі останні виробники подібного роду приладів, багато з яких, до речі, набагато раніше Метатронів досягли пристойного рівня що мають європейську сертифікацію і т.д.

На своєму сайті вони представляють акти розтину абсолютно всіх конкурентних апаратів, які були розкриті без присутності представника виробника, а також не за допомогою державного органу експертизи, а за допомогою якогось приватного експерта, якому найімовірніше були просто заплачені хороші гроші. Всі ці дії є грубим порушенням закону про рекламу, і несе за собою кримінальну і адміністративну відповідальність.

Пропонований ТОВ прилад Метатрон формує біологічну активність нейронів головного мозку, підсилює сверхслабкі сигнали і отримує з них інформацію. Інформація надалі обробляється з допомогою програмного забезпечення. На екрані монітора комп'ютера показуються віртуальні моделі органів у відповідних кольорах. Кожен колір несе свое інформаційне навантаження, показуючи гадане місце руйнування біологічних структур. Ноу хау метатрона - автоматично, без участі людини, налаштовуватися на частоту імпульсів, що управляють, підноситься як новинка в діагностичній апаратурі на яку була витрачена величезна праця. Праця може бути й величезною, але насправді це давно є в приладах серії Сенситів Імаго.

Хочеться сподіватися, що нова торгівельна марка Метатрон (по суті той же Оберон) не матиме такої великої кількості підробок, що іменуються в народі «лохотронами».
Пропонуються 3 моделі: Метатрон 4017, Метатрон 4019 и Метатрон 4021.

Вверх сторінки


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені