Rus Eng Spa Deu Tur Ell Nld Bul Rom Fra
Центр Высоких Технологий Альфа-Мед и Альфа-Мед Украина

Телефони:
+38 (068) 201-83-83
+38 (044) 227-50-19
показати контакти

E-mail:
sensitiv2008@gmail.com

X

Дякуемо!
Ви отримаєте відповідь протягом
24 годин

OK
X

Для того, щоб надати Вам детальну інформацію, заповніть, будь ласка, форму нижче. Прайс на прилади залежить від країни, в якій Ви перебуваєте.

Ваше ім'я, прізвище:

Ваша країна:*

Ваше місто:*

Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адреси

Повторіть Ваш e-mail:* Перевірте правильність введеної електронної адресиe-mail №1 та e-mail №2 не співпадають

Примітки:

Перетягніть повзунок, якщо Ви не робот

Поля відмічені " * " (зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Ви можете відправити запит на наш e-mail:
sensitiv2008@gmail.com
 
 
 
Можливості апарата
Моделі апаратів
     Сенситів Імаго 100
     Сенситів Імаго 500
Комплектація
Суть метода
Принцип роботи
Порівняння
     З подібним приладом
     З іншими методами
Статті
Додаткові можливості апаратно-програмного комплексу "Сенситів імаго"

Спектроназоди

В апараті знаходиться біорезонансна камера, що дозволяє передавати певну лікувальну інформацію (заряджати) такі субстанції як вода, спирт (спиртні настойки) і цукор, у результаті виходять лікарські препарати – спектроназоди, індивідуально приготовані для конкретного організму. Спектроназоди можуть замінити широкий круг лікарських препаратів від профілактичних щеплень (інвертовані спектроназоди) до антибіотиків (прямі спектроназоди).

частотна компенсація

У 1977 році в Германії доктором Ф. Мореллем і інженером Е. Раше був запропонований новий біофізичний метод - частотна компенсація, що отримала в подальшому назву "біорезонансна" терапія.

частотна компенсація - енергоінформаційна дія на клітини тканин і органи, що дозволяють змінити їх достатки ідеально здорового (у апараті прописані енергоінформаційні еталони ідеально здорового організму).

    Хімічні ліки лікують наслідки захворювання, але не позбавляють від її причини. В деяких випадках вони необхідні, але вилікувати повністю може лише природа. Організм людини – це складна саморегулююча біологічна система, випромінююча, як і все в природі, слабкі електромагнітні коливання. Ці коливання регулюють всі рівні людського організму (субклітинний, клітинний, тканинний, органний системний) і підтримують його в здоровому стані.
    При порушенні процесів саморегуляції в організмі відбувається формування і накопичення «неправильних», патологічних електромагнітних коливань, що приводить до розвитку різних захворювань. Єдиним принципово новим в даний час методом безмедикаментозного лікування і профілактики являється метод біорезонансного впливу («частотної компенсації»).

частотна компенсація – метод лікування за допомогою власних електромагнітних коливань пацієнта. У її основі лежать три принципи:

  • Використання власних електромагнітних коливань.
  • Розділення електромагнітних коливань пацієнта на фізіологічні («здорові») і патологічні («хворобливі»)
  • Інверсія і придушення патологічних коливань. Відновлення і посилення фізіологічних.

Лікувальний ефект частотної компенсації реалізується за рахунок стимуляції захисних сил організму, виведення токсинів і токсичних продуктів обміну, знешкодження інфекцій, регенерації тканин стимуляції відновних процесів в організмі.

    Універсальність підходу і максимальна індивідуалізація лікування у кожному конкретному випадку незвичайно розширюють діапазон можливостей вживання методу. частотна компенсація є методом вибору в тих випадках, коли не вдається добитися повного ефекту допомогою загальноприйнятій терапії. Так буває насамперед: при хронічних тривало протікаючих захворюваннях бронхологічної системи серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, рецидивуючих больових синдромах, недостатності імунної системи, трофічних розладах, різних функціональних порушеннях.
    Показання до частотної компенсації незвичайно широкі: хронічні шкірні проблеми, вугрі висипання, бородавки, випадання волосся, ендокринні, гормональні розлади, мігрень, понижений імунітет, остеопороз, артрит психосоматична перевтома і багато що інше.

    Дуже ефективний метод при лікуванні гострої і хронічній алергії, непереносимості харчових продуктів, гострих і хронічних інтоксикаціях, викликаних речовинами навколишнього середовища. При цьому спосіб тестування алергії по Мореллю має величезну перевагу, оскільки пацієнт не провокується алергеном, навпаки частотна компенсація алергії діє завантажуючи на організм, унаслідок інвертування інформації алергену. В ході лікування алергії використовується фізіологічне пристосування сигналу організму від моменту до моменту терапії. Завдяки такому підходу, точному визначенню причинних чинників захворювання і синергичному ефекту двоканальної техніки результати терапії частенько просто дивні. частотна компенсація добре поєднується при необхідності з прийомом медикаментів і з іншими фізіотерапевтичними методами лікування.

    частотна компенсація дозволяє скоротити терміни медикаментозної терапії, а надалі і повністю відмовитися від використання хімічних препаратів.

Використання частотної компенсації в апараті «Сенситів Імаго»

    Детально по використанню частотної компенсації у апараті Сенситів Імаго Ви можете прочитати в інструкції по апарату. Головна особливість частотна компенсація у Сенситів Імаго - діяльність відрегульована автоматично, і нема необхідності окремо підсилювати фізіологічні коливання і інвертувати патологічні – апарат робить все автоматично, Ви просто натискуєте кнопку «Інформаційна дія», направляєте на потрібну вам ділянку, і терапія йде. У Сенситів Імаго дана функція максимально автоматизована з метою зручності для клієнта.

Ступінь поліпшень можна безпосередньо прослідити під час сеансу частотної компенсації на екрані монітора в реальному часі.

Вверх сторінки


  Дізнайтеся прайс
на прилади
 
    Раді повідомити вам, що на початку вересня 2013 року вийшли нові моделі апаратних комплексів « Сенситів Імаго 130 » і « Сенситів Імаго 530 ».  
     докладніше...  
 
Головна  Сенситів Імаго  Бізнес під ключ  Питання  Контакти Карта сайту 
Copyright © 2007
"Альфа-Мед Україна"
Всі права захищені